Úklid kancelářských a komerčních prostor

Papíry, rozlitá káva, prach. V kanceláři trávíme většinu dne, bohužel ale pro samou práci a papírování nemá jen tak někdo čas si vysát nebo pořádně z gruntu uklidit. V pořádku, není to přece vaše práce. Nechte to na nás – jsme specializovaná úklidová firma s dlouholetou tradicí a rádi se o úklid kanceláří a komerčních prostor postaráme. Váš komfort je náš prvotní cíl! Dopřejte si ten komfort myslet skutečně jen na práci.

Pravidelný i jednorázový úklid komerčních prostor Brno a okolí

Čištění koberců nejmodernější technologií, mytí oken a žaluzií, údržba toalet. Ať potřebujete uklidit cokoliv, vyjdeme vám vstříc. S maximální rychlostí a pečlivostí. Kanceláře vám rádi budeme uklízet každý týden, vybrat si ale můžete i jednorázový úklid komerčních prostor se vším všudy. Vyjdeme maximálně vstříc vašim potřebám. Úklid už od 82 korun na hodinu - to je bezkonkurenční cena za to, že se budete moci soustředit jen na to, co vám skutečně vydělává peníze.

Kromě úklidu kanceláří provádíme i úklid sociálních zařízení a dalších místností

Vynést koš, zalít květiny, vysát koberec, uklidit v kancelářské kuchyňce, utřít prach, uklidit schodiště a kolem výtahu nebo třeba provést generální úklid po rekonstrukci celého objektu. Služby můžete kombinovat podle vašich preferencí a potřeb. Cenovou nabídku Vám připravíme bezplatně a nezávazně, neplatíte nic dopředu. Stačí zadat požadavky a vše individuálně zpracujeme a podrobně vám vysvětlíme. Navrhneme vám nejvhodnější řešení, které vás bude nejméně stát a bude nejefektivnější.

Vytírání podlah nebo vysávání koberců, otření skříní, dveří a parapetů. Umytí dřezů nebo umývadel, leštění zrcadel. Doplnění mýdla a toaletního papíru. Maličkosti, které vás zbytečně odvádějí od práce, pracovníci naší úklidové firmy vyřeší za vás. Samozřejmostí je naprostá spolehlivost a diskrétnost.

Nechejte si vypracovat nezávaznou nabídku

Nabízíme samozřejmě i úklid domácností, postavební úklid a poradenství v oblasti úklidu, tak aby nejen Vaše kancelář byla uklizená