Úklid bytových domů a komplexů

Pokud máte ze své pozice správce bytového družstva, či společenství bytových jednotek, na starost úklid bytových domů a komplexů, jistě předejdete problémům, když si najmete úklidovou firmu.  Její zaměstnanci pro Vás zajistí komplexní úklid schodišť, podlahových ploch společných prostor, vyčistí zábradlí, okna, výtahové kabiny, vstupní dveře a utřou prach z osvětlení, vypínačů a dalších objektů na chodbě.

Komplexní služby pro veškeré typy bytových domů

V předem domluvených termínech tak máte jistotu pořádku a čistoty ve Vašem domě. Domluvíte si pravidelný den a čas a pracovníci k Vám budou po domluvě docházet. Také můžete využívat generální úklidy po rekonstrukcích a opravách domu, jako je malování, či nové balkony.

Do pravidelných činností můžete také zahrnout zametání, vytírání podlah, odstranění reklam a samolepek ze vstupních dveří, v zimě uklízení sněhu, pravidelný úklid sklepních prostor a mytí všech oken. Úklidové služby se zaměřují na úklidy panelových i činžovních domů, nebo rezidencí a garáží.

Jak probíhá spolupráce?

Na začátku spolupráce se zástupci firmy a bytového družstva sejdou na místě, projdou prostory k úklidu, změří objekt a spočítají cenu úklidu. Dům se posléze vybaví sadou úklidového náčiní a chemií na povrchy. Úklidové přístroje si budou pracovníci nosit s sebou vlastní, pouze kvalitních značek. Je možné si také domluvit mimořádné generální úklidy před svátky. V nabídce je také údržba zeleně, či renovace podlahových materiálů.  Uklízí se také příjezdové cesty a komunikace, chodníky a venkovní schránky na domě. V neposlední řadě se také uklízí okolí popelnic a udržují se v čistém stavu.

Kontaktujte nás

Jestliže hledáte odborníky na úklid bytových domů v Brně, obraťte se s důvěrou na naši firmu, zajistíme pro Vás úklid bytových společných prostor a Vy i Vaši sousedé se mohou v klidu vracet do uklizeného domova.