Čištění povrchů a aplikace přípravků s obsahem nanotechnologií

Trápí Vás neustále špína na všech nejrůznějších površích ve Vašem domě či zahradě? Bakterie, viry, plísně, houby, to všechno jsou nepříjemnosti, které se s postupem času objevují na všem nezávisle na materiálu, ze kterého je objekt vyroben. Bojovat s nečistotami samozřejmě můžeme, ovšem je to zdlouhavý boj bez viditelného konce.

Díky moderním technologiím můžeme využít pro čištění naprosto revoluční možnost, jež se nazývá nanotechnologie. Je to naprostá novinka v čištění povrchů, jejíž efektivita je bezkonkurenční. Tento druh čištění je vhodný pro interiér i exteriér. Jde o jednoduchou metodu, kdy je přípravek obsahující nanotechnologie rozetřen po požadovaném povrchu. Nejen, že se v průběhu pár minut povrch takřka sám vyčistí, ale nanotechnologie jej dokáží ochránit před dalšími nechtěnými látkami, tudíž čistý efekt vydrží na povrchu velmi dlouho.

Provádíme čištění pomocí přípravků obsahující nanotechnologie, a to na skleněných plochách, umělém i přírodním kameni a dřevě. V případě, že byste měli zájem o vyčistění jiného, než zmíněných materiálů, po předcházející domluvě Vám rádi vyhovíme.

Jelikož je tento druh čištění opravdovou neznámou pro mnoho lidí, rádi Vás o všem budeme informovat a také Vám poskytneme poradenskou činnost. Ke všem našim zákazníkům přistupujeme podle jejich jednotlivých požadavků a přání. Spolehnout se plně můžete na náš zkušený, odborný personál, který si ví se vším rady.

Můžete se na nás obrátit i s požadavkem vyhotovení předběžné ceny za Vámi vybranou službu.

Kontaktujte nás

Kromě těchto služeb nabízíme i jiné činnosti v oblasti úklidu a čištění. Provádíme také úklidy domácností, kancelářských prostor, úklidy po stavebních pracích, nebo čištění a impregnaci přírodních i umělých kamenů.