Čištění a impregnace přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen jsou oblíbeným řešením pro interiérové i exteriérové prostory. Jejich vzhled totiž vypadá velmi příjemně, a proto jej do svých domovů často volí. V dnešní době umělý kámen působí stejným dojmem jako by se jednalo o kámen přírodní. Bývá často používán jako obklad na zeď jak venkovních, tak vnitřních stěn domů.

Čištění přírodního kamene

Přírodní kámen lidé využívají zejména na venkovní dlažby, taktéž obložení stěn či dekorace na zahradách. Ovšem o oba druhy tohoto kamenu je nutné se starat. Je důležité mu věnovat určitou péči, abychom prodloužili jeho životnost. Neboť každý kámen ať už dříve nebo později, začne obrůstat houbami, rostlinkami, či je zanesen špínou, je nesmírně důležité jej pravidelně čistit kvalitními prostředky a impregnovat jeho povrch. Impregnace je důležitou součástí čištění, protože napomáhá k udržení požadovaného vzhledu kamene a také k zabránění usazování dalších nečistot.

Zabýváme se čištěním a impregnací přírodního i umělého kamene. Používáme moderní technologie a kvalitní, šetrné prostředky, které zvyšují efekt a trvanlivost celkového čištění.

Kontaktujte nás

V případě zájmu poskytujeme svým zákazníkům také poradenskou činnost, jelikož naším cílem je dotáhnout naši práci ke spokojenosti nejen našich klientů, ale také nás samotných. Na základě Vaší poptávky Vám rádi vyhotovíme cenovou kalkulaci na Vámi žádané služby. Náš odborný personál provádí všechny činnosti s maximální pečlivostí tak, aby bylo dosaženo žádaných výsledků. Proto ke každému zákazníkovi přistupujeme se speciálním, individuálním přístupem. Také nyní poskytujeme prodej veškerých čisticích přípravků, o které mají naši klienti zájem.

Poskytujeme také řadu jiných služeb, jako jsou úklidy domácností, kanceláří, budov, sekání trávy, nebo čištění pomocí přípravků s obsahem nanotechnologií.